arrow Skaitykite šiandien
arrow Internetiniai skaitiniai
arrow Straipsnių archyvas
arrow Paieška
arrow Konsultacijos
arrow Reklama
arrow Kontaktai
 
Paieška
Ieškoti
Laisvalaikis
Vardadieniai
Galminas, Vasarė, Aloyzas, Alicija

Reklama

Darbas Alytuje
ltkatalogas.lt

Partneriai
Internetiniai skaitiniai
Alytiškius konsultuos ir Alytaus rajono savivaldybės darbuotojai

Nuo šių metų gegužės 1 d. Alytaus rajono savivaldybė Alytaus miesto gyventojams pradės teikti administracines paslaugas žemės ūkio srityje.

 

Miesto gyventojams rajono savivaldybės administracijos Žemės ūkio skyriuje bus teikiamos: žemės ūkio produkcijos kvotų administravimo, žemės ūkio valdų ir ūkininkų ūkių registravimo, žemės ūkio naudmenų ir pasėlių deklaravimo darbų administravimo, stichinių meteorologinių reiškinių, gyvūnų užkrečiamųjų ligų likvidavimo ir priežiūros programų įgyvendinimo, medžiojamųjų gyvūnų ir griežtai saugomų rūšių laukinių gyvūnų žemės ūkiui padarytos žalos ir nuostolių nustatymo, valstybei nuosavybės teise priklausančių melioracijos ir hidrotechnikos statinių valdymo ir naudojimo patikėjimo teise, traktorių, savaeigių ir žemės ūkio mašinų bei jų priekabų registravimo, kaimo plėtros priemonių įgyvendinimo administravimo paslaugos.

 

Administracinių paslaugų perėmimui iš Alytaus miesto savivaldybės balandžio 12 d. vykusiame posėdyje pritarė Alytaus rajono savivaldybės taryba.

 

Pasak rajono savivaldybės Žemės ūkio skyriaus vedėjoStasioSupranavičiaus, Alytaus miesto savivaldybė kreipėsi su prašymu minėtas paslaugasteikti ir miesto gyventojams.„Alytaus mieste tokių paslaugos gavėjų nėra daug, miesto savivaldybei jos neatsiperka, o mes turime ilgametę patirtį, kvalifikuotus darbuotojus, kurie pasiruošę kvalifikuotas paslaugas teikti ir miesto gyventojams“, – sakė S. Supranavičius, pažymėdamas, kad rajono savivaldybei dėl to papildomų išlaidų nebus.

 

 

Alytaus rajono savivaldybės informacija

 

 

commKomentarai[0]


Apklausos
Apklausa
Ar skaitote "Alytaus naujienas"?
Taip
Ne
RezultataiRezultatai
Siulykite tema
Hello, World
commSiulyti temą
RENGINIAI
Renginių kalendorius
P A T K P Š S
 1 2 3
4 5 6 7 8 9 10
11 12 13 14 15 16 17
18 19 20 21 22 23 24
25 26 27 28 29 30  
Festivaliai ir didžiosios Šventės
Ieškoti


TOP 100