arrow Skaitykite šiandien
arrow Internetiniai skaitiniai
arrow Straipsnių archyvas
arrow Paieška
arrow Konsultacijos
arrow Reklama
arrow Kontaktai
 
Paieška
Ieškoti
Laisvalaikis
Vardadieniai
Virgaudas, Žymantė, Brunonas, Leonora

Reklama

Darbas Alytuje
ltkatalogas.lt

Partneriai
Internetiniai skaitiniai
R. Dičpetrienė: Lietuvos žmonės tampa vis jautresni artimui

Pastarosiomis savaitėmis iš visuomenės informavimo priemonių sklindančios žinios stebina ir baugina. Organizacijos „Gelbėkit vaikus“ vadovė Rasa Dičpetrienė teigia, jog, kad ir kaip niūriai iš pirmo žvilgsnio atrodytų dabartinis Lietuvos paveikslas, Lietuvos žmonės tikrai nėra pasyvūs ir abejingi. Atvirkščiai. Jie tampa vis pilietiškesni, vis aktyviau tiesia pagalbos ranką savo artimui, tame tarpe ir likimo nuskriaustiems vaikams.

 

Apie 900 vaikų iš įvairių sunkumų patiriančių šeimų kasdien lanko 36 „Gelbėkit vaikus“dienos centrus visoje Lietuvoje. „Sunku patikėti, bet neretai tik čia jie gauna valgyti. Dienos centre vaikų laukia ne tik maistas beisaugi ir jauki aplinka, bet ir specialistų  dėmesys, jųprofesionali pagalba. Mūsų svarbiausias siekis padėti visai šeimai, kad vaikas liktų šeimoje, kuri tinkamai juo galėtų pasirūpinti“, – pasakoja „Gelbėkit vaikus“ vadovė R.Dičpetrienė. Organizacijos vadovė primena, kad be Lietuvos žmonių pagalbos dienos centramsišgyventi būtų itin sunku.

 

„Lietuvos žmonės tikrai nėra abejingi, jiems rūpi mūsų šalies vaikai, ir tai vis dažniau parodoma ne tik žodžiu, kuris taip pat yra labai svarbus, bet ir realia pagalba. Labai gaila, kad pastaruoju metu teko išgyventi tiek skaudžių įvykių, susijusių su mūsų šalies vaikais, tačiau verta paminėti, kad šios mūsų šalies nelaimės, atrodo, ne skaldo, o buria Lietuvos visuomenę, didina jos sąmoningumą“, – savo pastebėjimais dalijasi organizacijos vadovė.

 

Labai mažas, tačiau organizacijai „Gelbėkit vaikus“ svarbus Lietuvos žmonių vienybės pavyzdys yra laimingos vaikystės simbolis – meškinas Osvaldas, kuris šiuo metu apsigyveno prekybos ir laisvalaikio centre „Mega“. Vien per praėjusį savaitgalį su laimingos vaikystės simboliu – meškinu Osvaldu nusifotografavo apie 600 kauniečių, kurie savo socialinių tinklų paskyrose pasisakė esantys už laimingą kiekvieno Lietuvos vaiko vaikystę.

 

PLC „Mega“ daugelį metų ne tik remia „Gelbėkit vaikus“ dienos centrus, organizacijos globojamas šeimas, bet ir ragina tai daryti lankytojus.

 

„Didžiulis pliušinis meškinas ir galimybė su juo nusifotografuoti ne tik traukia lankytojų dėmesį, bet ir primena, kad ne visi Lietuvos vaikai turi juos besąlygiškai mylinčius ir besirūpinančius tėvus. Daugelis žmonių nori tokiems vaikams padėti, tačiau ne visada žino kaip.Todėl kasmet kviečiame aukoti dienos centrų išlaikymui, taip padėdami vaikams išvengti institucinės globos“,–sako Megą“ valdančios bendrovės „Baltic RED“ rinkodaros vadovė Rasa Vyšniauskienė.

 

Toks žmonių dėmesys ir parama yra labai svarbi organizacijos„Gelbėkit vaikus“ dienos centrų išlaikymui. Meškinas Osvaldas apie gražią vaikystę svajojančius mažuosius„Megoje“ primins iki kovo 16 d. Vėliau jis tęs jau pradėtą savo kelionę po LNK televizijos laidų studijas.

 

Osvaldo kelionė baigsis kovo 24 d. didžiajame „Gelbėkit vaikus“ paramos koncerte „Už vaikystę“, kurį tiesiogiai transliuos LNK televizija. Koncerto metu bus renkamos lėšos tvarkingoms Lietuvos šeimoms, kurios šiuo metu patiria sunkumų, tačiau, suteikus joms pagalbą, sugebės pačios rūpintis savo vaikais. Dalis koncerto metu surinktų lėšų taip pat bus skiriama organizacijos „Gelbėkit vaikus“ vaikų dienos centrų visoje Lietuvojeišlaikymui.

commKomentarai[0]


Apklausos
Apklausa
Ar skaitote "Alytaus naujienas"?
Taip
Ne
RezultataiRezultatai
Siulykite tema
Hello, World
commSiulyti temą
RENGINIAI
Renginių kalendorius
P A T K P Š S
 1 2 3 4 5 6
7 8 9 10 11 12 13
14 15 16 17 18 19 20
21 22 23 24 25 26 27
28 29 30 31  
Festivaliai ir didžiosios Šventės
Ieškoti


TOP 100