arrow Skaitykite šiandien
arrow Internetiniai skaitiniai
arrow Straipsnių archyvas
arrow Paieška
arrow Konsultacijos
arrow Reklama
arrow Kontaktai
 
Paieška
Ieškoti
Laisvalaikis
Vardadieniai
Virgaudas, Žymantė, Brunonas, Leonora

Reklama

Darbas Alytuje
ltkatalogas.lt

Partneriai
Internetiniai skaitiniai
Rimvydas Širvinskas-Makalius: Skandinavija lietuviams tampa vis patrauklesnė

 Turbūt ne vienas patartų, kad vasaros atostogas geriausia planuotis jau... dabar. O štai „Makalius“, drauge su populiaria loterija „Vikingų loto“, kviečia ne planuotis, o žaisti ir atostogas tiesiog laimėti.

 

Ar įsivaizduojate savo vasaros atostogas ne tradiciškai Lietuvos pajūryje ar prie ežero, o Skandinavijos kraštuose? Pasak kelionių agentūros „Makalius“ įkūrėjo Rimvydo Širvinsko, lietuviai vis dažniau atostogoms renkasi Skandinavijos šalis, juk mes gamtos ir žalumos mylėtojai, todėl būtent Skandinavijoje to galima rasti daugiausiai iš visos Europos.

 

Tačiau, R. Širvinsko teigimu, Skandinavija nėra pigi kryptis lietuviams. Tad nuo kovo 9 d. ikibalandžio 5 d. „Makalius“ ir „Vikingų loto“ kviečia dalyvauti žaidime dėl kelionės dviem be rūpesčių po vikingų kraštus.

Prabangioje kelionėje – viskas įskaičiuota

Lėktuvų ir keltų bilietai, viešbučiai, restoranai, muziejai, net asmeninis gidas bei taksi – viskas įskaičiuota į šią 6 dienų, beveik 6000 Eurvertės, kelionę dviem. Net keturi laimėtojai su savo pasirinktu kompanionu leisis į nepakartojamą vasaros kelionę po Estiją, Švediją bei Norvegiją.

„Skandinavija yra unikali vieta Europoje – jos šalių sostinės yra kartu ir uostai, todėl viskas labai susieta su jūra, laivyba. Neįtikėtina tvarka, kerinti gamta (įspūdingi Norvegijos fjordai, Švedijos miškai), garsūs miestai su daugybe lankytinų vietų, stebinančios baltosios naktys ir aukšta gyvenimo kokybė vilioja daugybę turistų iš viso pasaulio“, – pagyrų Skandinavijai negailėjo Rimvydas. Beje, jis prasitarė neseniai sužinojęs, kad Švedijoje valstybė organizuoja loteriją, kurioje gali dalyvauti tik prasižengimų kelyje nepadarę vairuotojai, o prizinis fondas – prasižengusių piliečių sumokėtos baudos! 

Pats Rimvydas savo favoritu laiko Stokholmą, į jį iš Talino vyksta keltu, kas laukia ir kelionės laimėtojų. „Tačiau labiausiai man įsiminė apsilankymas Gėteborgo mieste Švedijoje, kur dalyvavau knygų mugėje ir pristačiau knygą apie keliones ir supažindinau visus lankytojus su savo šalimi – Lietuva“, – džiaugiasi kelionių ekspertas. 

 

Džiugiais prisiminimais su visais dalintis galės ir vasaros kelionės po Skandinaviją laimėtojai. Keturias savaites iš eilės, kiekvieną trečiadienį, „Vikingų loto“ žaidimo metu bus traukiama po vieną laimėtoją porinei kelionei laimėti. Įspūdingą ir viskuo aprūpintą kelionę organizuoja „Makalius“.

 

Fausta Mikalauskaitė
Kūrybos vadovė

commKomentarai[0]


Apklausos
Apklausa
Ar skaitote "Alytaus naujienas"?
Taip
Ne
RezultataiRezultatai
Siulykite tema
Hello, World
commSiulyti temą
RENGINIAI
Renginių kalendorius
P A T K P Š S
 1 2 3 4 5 6
7 8 9 10 11 12 13
14 15 16 17 18 19 20
21 22 23 24 25 26 27
28 29 30 31  
Festivaliai ir didžiosios Šventės
Ieškoti


TOP 100