arrow Skaitykite šiandien
arrow Internetiniai skaitiniai
arrow Straipsnių archyvas
arrow Paieška
arrow Konsultacijos
arrow Reklama
arrow Kontaktai
 
Paieška
Ieškoti
Laisvalaikis
Vardadieniai
Virgaudas, Žymantė, Brunonas, Leonora

Reklama

Darbas Alytuje
ltkatalogas.lt

Partneriai
Internetiniai skaitiniai
Dalyvaukite moksleivių nuotraukų konkurse „Sveika šeima“: fotografuokite ir laimėkite!

Manote, kad Jūsų šeima sveikai leidžia laiką? Suprantate, kad šeimos sveikata daug priklauso nuo pasitikėjimo šeimos gydytoju? Mieli moksleiviai,čiupkite fotoaparatą ar mobilųjį telefoną, fotografuokite viską, kas padeda jūsų šeimai būti sveikai arsusirgus pasveikti, ir siųskite nuotraukas konkursui „Sveika šeima“! Gal būsite tie, kuriems atiteks ligonių kasų prizai.

 

Vilniaus teritorinė ligonių kasa primena apie visą kovo mėnesį vykstantį nacionalinį nuotraukų konkursą „Sveika šeima“ ir kviečia visų Vilniaus ir Alytaus apskričių progimnazijų, pagrindinių, vidurinių mokyklų ir gimnazijų moksleivius (išskyrus pradinukus), taip pat profesinio rengimo mokyklų mokinius dalyvauti konkurse ir atstovauti savo savivaldybei. Fotografuokite ir siųskite nuotraukas http://www.vlk.lt/nuotraukukonkursas2017

 

Konkurso temą atspindi jo pavadinimas – „Sveika šeima“. Nuotraukose gali būti įamžinti šeimos laisvalaikis ar užsiėmimai, rodantys, kaip šeimoje rūpinamasi jos narių sveikata. Taip pat galite atvaizduoti, kaip matote šeimos gydytojo vaidmenį kuriant jūsų šeimos sveikatą. Fotografuokite viską, kas padeda šeimai būti sveikai ir nesirgti.

 

„Mieli mokytojai ir tėveliai, būkite aktyvesni ir paraginkite jaunimą dalyvauti ligonių kasų organizuojamame konkurse „Sveika šeima“. Tikimės, kadjaunųjų fotografų darbai paskatinslabiau rūpintis savo sveikata ir atkreips dėmesį į visų šeimos narių sveikatos stiprinimą“, – sako Vilniaus teritorinės ligonių kasos direktoriaus pavaduotoja Dalia Šimelienė.

 

Primename, kad iš kiekvienos konkurse dalyvaujančios savivaldybės komisija išrinks po 1 nugalėtoją ir 1 visos Vilniaus teritorinės ligonių kasos veiklos zonos prizininką. Konkurso nugalėtojai ir prizininkas bus apdovanojami specialiais ligonių kasų prizais.

 

Moksleivių nuotraukų konkursas „Sveika šeima“ yra skirtas Tarptautinei šeimos dienai paminėti. Ši diena minima gegužės 15-ąją, tad gražiausių darbų autoriai bus apdovanojami šventės išvakarėse – antrą gegužės savaitę. Apdovanojimų šventėje taip pat bus atidaryta laimėtojų nuotraukų paroda, kuri vėliau keliaus po Lietuvos gydymo įstaigas, savivaldybes ir kt.

 

KVIEČIAME DALYVAUTI!

 

Kontaktai konkurso dalyviams iš Vilniaus ir Alytaus apskričių – moksleiviams, jų tėveliams ir mokytojams:

Eglė Bugailiškienė, tel. (8 5) 210 0056, el. p. Egle.Bugailiskiene@vlk.lt

 

 

Vilniaus teritorinės ligonių kasos informacija

commKomentarai[0]


Apklausos
Apklausa
Ar skaitote "Alytaus naujienas"?
Taip
Ne
RezultataiRezultatai
Siulykite tema
Hello, World
commSiulyti temą
RENGINIAI
Renginių kalendorius
P A T K P Š S
 1 2 3 4 5 6
7 8 9 10 11 12 13
14 15 16 17 18 19 20
21 22 23 24 25 26 27
28 29 30 31  
Festivaliai ir didžiosios Šventės
Ieškoti


TOP 100